Biznes i Szkolenia Długopisy firmy Parker – najlepszy wybór

Długopisy firmy Parker – najlepszy wybór

Długopisem pisał praktycznie każdy z nas. Jest to tak powszechnie używany przedmiot, że nawet nie zastanawiamy się, kiedy powstał pierwszy egzemplarz i kto go wymyślił. Pierwszy długopis został stworzony przez Węgra w 1938 roku. Laszlo Biro, bo tak nazywa się ojciec  długopisów, wyemigrował do Argentyny, gdzie sprzedał swój pomysł. Tam też powstała  pierwsza fabryka, która specjalizowała się w  produkcji tych akcesoriów. Bardzo szybko okazało się, że są one dobrym produktem. Docenione zostały zwłaszcza w okresie II Wojny Światowej, ponieważ nie były podatne na warunki atmosferyczne. Dlatego alianci mogli ich używać długopisów w czasie gorszej pogody. 

Rodzaje długopisów

Długopisy można podzielić ze względu na rodzaj obudowy. Najprostsze i najtańsze są zbudowane z plastiku. Znajdziemy też  modele metalowo-plastikowe lub całe wykonane z metalu.  Oczywiście istotny jest też rodzaj wkładu. Żelowe długopisy sprawdzają się podczas pisania na gładkich powierzchniach. Jeśli wiemy, że będziemy używać przyrządu na szorstkich powierzchniach, to warto zaopatrzyć się w model z olejowym wkładem. Kiedyś długopisy były tylko niebieskie bądź czarne. Obecnie firmy oferują niesamowicie rozbudowaną gamę kolorów, których mógłby pozazdrościć niejeden malarz. Oczywiście długopisy różnią się także ceną, a co za tym idzie jakością. Niektóre z nich bardzo szybko się psują. Jeśli szukamy porządnego modelu, warto zainteresować się długopisami formy Parker.

długopisy firmy Paker

Długopisy firmy Parker

O amerykańskiej firmie Parker słyszał praktycznie każdy człowiek.  Jest to jedna z najbardziej prestiżowych firm, która specjalizuje się w produkcji wyrobów piśmienniczych. Swoje pierwsze wieczne pióro opatentowała w 1889 roku. Obecnie siedziba firmy znajduje się w Londynie. Zmienił się także asortyment przedsiębiorstwa. Oprócz dobrej jakości piór w ofercie firmy znajdziemy także świetne długopisy. Najczęściej są one wykonane z nierdzewnej stali, dzięki czemu obudowa jest znacznie bardziej trwała od modeli plastikowych. Niektóre modele mają także złote elementy. Długopisy Parkera mają bardzo charakterystyczny kształt, który sprawia, że są one ikonami wzornictwa. Praktycznie każdy egzemplarz firmy Parker jest bardzo elegancki, a przede wszystkim wytrzymały. 

Gdzie kupić długopisy Parkera?

Długopisy Parkera można obecnie kupić w wielu internetowych sklepach. Jednym z nich jest Alibiuro. Jest to firma, która już od 20 lat specjalizuje się w sprzedaży artykułów oraz mebli biurowych. Obsługują zarówno klientów indywidualnych, jak i hurtowych. W ofercie sklepu znajdziemy kilka modeli długopisów Parker, które odznaczają się bardzo dobrą jakością. Jeśli zatem szukamy produktu o ponadczasowym wyglądzie, a do tego jest wytrzymały i wygodny w użytkowaniu, to firma Parker będzie najlepszym wyborem. Alibiuro.pl oferuje swoim klientom szeroki wybór długopisów w bardzo dużym przedziale cenowym. Można też zdecydować się na różne kolory obudowy, dzięki czemu dobierzemy długopis to swojego stylu.

O nas

Najciekawsze informacje z dziedziny biznesu, prawa czy marketingu

Kontroluj swój biznes pamiętając o chwili relaksu

E-mail: kooperacja@skutecznypartner.pl