Biznes i Szkolenia Cambridge School of English z nagrodą „Lider Przedsiębiorczości Roku 2017”

Cambridge School of English z nagrodą „Lider Przedsiębiorczości Roku 2017”

Szkoła językowa Cambridge School of English, należąca do Grupy L² – Language Consulting oraz Akademii Cambridge, otrzymała tytuł „Lider Przedsiębiorczości Roku 2017”. To nagroda przyznawana za szczególne osiągnięcia w rozwoju firmy.

Szkoła języków obcych Cambridge School of English Sp. z o.o. otrzymała tytuł „Lidera Przedsiębiorczości Roku 2017” za swoją szczególną aktywność, kreatywność i dynamiczny rozwój. To renomowana szkoła języków obcych z ponad 25-letnią tradycją. Wieloletnie doświadczenie w szkoleniach językowych, nauka języka angielskiego oraz bogata oferta wielu innych języków obcych, autorskie programy nauczania, wykwalifikowani lektorzy polscy oraz duża baza native speakers czy różnorodność kursów, pozwalają na naukę wybranego języka w sposób szybki i skuteczny. Dodatkowo, małe grupy kursantów, indywidualne lekcje i plany nauczania, możliwość dojazdów do klienta czy stała opieka metodyczna, pozwalają dostosować tryb i zakres nauki języka obcego do indywidualnych predyspozycji uczących się osób. To nowatorskie podejście do rynku i klientów zostało zauważone przez jury konkursu. – Nasze zaangażowanie i innowacyjność doceniają na co dzień nasi klienci. Cieszymy się, że spotkało się również z uznaniem kapituły konkursu – mówi Ewa Chojnowska z Cambridge School of English.

Konkurs „Lider Przedsiębiorczości Roku” organizowany jest od 1994 roku przez Fundację Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Tytuł nadawany jest firmom za ich szczególne osiągnięcia w dziedzinie przedsiębiorczości, innowacyjności i konkurencyjności na krajowych i zagranicznych rynkach. Wyróżnienie „Lider Przedsiębiorczości Roku” otrzymuje corocznie jedynie kilkanaście najlepszych firm. – Znalezienie się w gronie najlepszych firm motywuje nas do jeszcze większej pracy w celu stałego podnoszenie jakości oferowanych przez nas usług – komentuje Ewa Chojnowska z Cambridge School of English.

Gala konkursu „Lider Przedsiębiorczości Roku 2017” odbyła się 25 października 2017 roku, w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Honorowy patronat nad nią objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Pan Adam Struzik.

 

Materiał zewnętrzny

O nas

Najciekawsze informacje z dziedziny biznesu, prawa czy marketingu

Kontroluj swój biznes pamiętając o chwili relaksu

E-mail: kooperacja@skutecznypartner.pl