Dom Myjnia parowa - franczyza. Dowiedz się dlaczego to dobry pomysł

Myjnia parowa - franczyza. Dowiedz się dlaczego to dobry pomysł

Mówi się, że każdy pomysł na biznes jest dobry. Mimo to, nie każdy jest do zrealizowania i niekiedy upada. Dlatego jeżeli nie chcesz, by taki scenariusz dopadł ciebie, zastanów się nad franczyzą myjni parowej.

Biznes w Polsce – lekcja historii

Po zakończeniu II wojny światowej w Polsce nie można było otworzyć prywatnego biznesu. Wszystko było w rękach państwa, które decydowało, kto i gdzie może pracować. Dopiero od końca lat 80. XX wieku, gdy zmielił się system polityczno-gospodarczy, Polacy otrzymali możliwość wzięcia spraw we własne ręce i zaczęli otwierać swoje małe, prywatne sklepiki. Końcówka ubiegłego stulecia to był czas, w którym można było bardzo szybko z osiedlowego handlarza stać się krajowym potentatem. Niektórzy wykorzystali go w 100% i dziś są prezesami znanych spółek. Jednak sytuacja ta najprawdopodobniej nigdy się już nie powtórzy, co nie oznacza, że dziś wszelkie próby zarobienia na własnym biznesie są skazane na niepowodzenie. Trzeba jedynie znaleźć własną niszę. Jedną z nich jest np. myjnia parowa.

Jak działa myjnia parowa?

O tym, jak działa tradycyjna myjnia samochodowa, nie trzeba zbyt wiele pisać. Każdy doskonale wie, jak wygląda mycie auta na myjni bezdotykowej czy automatycznej. Jednak stacjonarna myjnia parowa nieco różni się od swojej wodnej kuzynki. Przede wszystkim, na myjni parowej wykorzystuje się jedynie parę wodną. Nie ma żadnej wody, żadnych detergentów czy innego rodzaju chemikaliów. Dzięki temu myjnia parowa (https://gtlux.pl/) jest nie tylko bardziej ekologiczna, ale i koszta jej utrzymania są również niższe. Jedyne czego potrzebujemy, to sprzęt oraz odpowiednio duża przestrzeń do pracy.

Myjnia parowa franczyza – jak ją otworzyć?

A gdzie można dostać obie te rzeczy? Najlepiej skorzystać z pomocy osób, które znają myjnie parowe jak własną kieszeń. Myjnia parowa franczyza oferuje właśnie takie rozwiązanie. Praca na „własny rachunek” jest dobra, jednak jeżeli nie mamy zbyt dużego doświadczenia, lepiej postawić na franczyzę. Decydując się na ten model biznesowy, nasz franczyzodawca zapewni nam m.in. możliwość korzystania z logo firmy, pomoc w uzyskaniu kredytu, pakiet szkoleń, opiekę prawną i merytoryczną oraz stałe wsparcie. Na sam początek naszej przygody z biznesem jest to bardzo rozsądna opcja. Zwłaszcza, że rynek myjni parowych nie jest w naszym kraju zbyt mocno rozwinięty. Oznacza to, że będziesz jednym z niewielu, którzy oferuję tego typu usługi. A mniejsza konkurencja, to większa szansa na zysk.

O nas

Najciekawsze informacje z dziedziny biznesu, prawa czy marketingu

Kontroluj swój biznes pamiętając o chwili relaksu

E-mail: kooperacja@skutecznypartner.pl