Relaks World of Wacraft Classic - Poradnik kowalstwa

World of Wacraft Classic - Poradnik kowalstwa

W tym artykule World of Warcraft Classic zaczniemy od kilku słów o profesjach. Następnie przejdziemy do dania głównego - naszego klasycznego poradnika kowalstwa WoW, który koncentruje się na tworzeniu zbroi i zwiększaniu ich możliwości.

Praca nad ulepszeniami

Po zakończeniu tworzenia postaci, w RPG (Role-Playing Game) następną rzeczą do zrobienia jest poznanie lore i ulepszenie swojego bohatera. Możesz dowiedzieć się o wszystkim, co dzieje się w świecie fantasy podczas poruszania się i eksploracji. Ponadto, możesz prowadzić małe "rozmowy" pomiędzy NPC (Non-Playable Characters) i zrozumieć ich punkt widzenia. Przede wszystkim, poprzez wykonywanie questów i zabijanie przypadkowych stworzeń, odkrywasz swój cel w grze z tego tematu.

Teraz, aby ulepszyć naszego małego bohatera, mamy wiele narzędzi do naszej dyspozycji. Po pierwsze, zawsze jest ten pasek doświadczenia, który napełnia się za każdym razem, gdy wykonasz zadanie lub zabijesz wroga. Po drugie, kiedy podróżujesz po okolicy, masz możliwość zdobycia "lootu" lub przedmiotów poprzez otwieranie skrzyń lub przez losowe upadki. Kiedy osiągniesz "level up", czasami gra daje Ci swobodę wyboru statystyk i umiejętności.

W World of Azeroth, możesz przenieść ten proces na inny poziom. Po osiągnięciu pewnego punktu w grze, będziesz miał szansę wybrać różne "Profesje", które dodadzą więcej warstw rozgrywki. Tym razem, zwiększasz potencjał swoich drugorzędnych umiejętności poprzez produkcję innych przedmiotów związanych z daną profesją. Na przykład, aby zwiększyć poziom alchemii, będziesz musiał stworzyć wiele mikstur, które zwiększą Twoje statystyki lub dadzą Ci czasowe zdolności.

Zawody World of Warcraft

Wszystkie te mechaniki rozgrywki dodają kolejną głębię do personalizacji postaci w World of Warcraft. Kiedy wybierzesz kombinację profesji, dodajesz więcej narzędzi do swojego bohatera. Na przykład, możesz wybrać Inżynierię i dodać do swojego arsenału wiele urządzeń lub bomb.

Wszystko to ma jednak swoją cenę, a w tym przypadku pomiędzy walutą w grze (Gold) a czasem. Aby nauczyć się receptur, będziesz musiał użyć złota i kupić je. Dodatkowo, będziesz musiał poruszać się po mapach i zbierać różne przedmioty, aby ukończyć receptury i zrobić dobre rzeczy. Ponieważ w Classic, zbieranie złota jest bardziej "żmudne", możesz szybko stać się biedny, jeśli nie będziesz ostrożny.

W związku z tym zaleca się, abyś skupił się na tych profesjach, które zbierają przedmioty lub poczekał, aż będziesz miał wysokopoziomową postać. W ten sposób możesz sprzedać te dobra w Domu Aukcyjnym i zdobyć dodatkowe złoto dla swojego Mistrza Prowadzącego. Później, gdy będziesz miał "stabilny" dochód, możesz zdecydować się na dodanie profesji, która zwiększy wydajność Twojej klasy. Jedną z opcji, która jest zawsze dostępna, jest kupno WoW Classic Gold na bezpiecznym, zaufanym rynku, takim jak PlayerAuctions.

Tak czy inaczej, Twoja profesja (profesje) wymaga zawsze dużo czasu i wysiłku. Mimo to, jeśli uda Ci się osiągnąć najwyższe poziomy, znacznie zwiększysz swoje dochody. Jeśli stworzysz najlepsze opcje, zbroje, zaklęcia lub narzędzia, w ciągu kilku sekund zdobędziesz wielu fanów.

Ogólnie rzecz biorąc, dzielenie części swojego czasu w grze w dowolnej profesji daje Ci wiele korzyści. Z tego powodu, gracze zawsze uważają za konieczność skompletowanie kompetentnego bohatera w World of Warcraft.

Bez niego, będziesz miał mniej złota, mniej narzędzi i prawdopodobnie będziesz miał problemy z dostępem do najtrudniejszych lochów i raidów. Co najważniejsze, będziesz zależny od tych graczy, którzy posiadają te profesje, zamiast od Twoich umiejętności.

Poradnik kowalstwa

Teraz nadszedł moment, na który czekałeś.

Zasadniczo, zdobycie tej profesji w World of Warcraft daje Ci wiele korzyści. Głównym celem każdego kowala jest zwiększenie efektywności Twojego wyposażenia i zbudowanie lepszej zbroi dla Twojej grupy. Aby rozpocząć to przedsięwzięcie, musisz wziąć młot kowalski i podejść do jednego kowadła z dowolnego miasta (i niektórych lochów). Kiedy wszystko będzie w porządku, będziesz miał możliwość wyprodukowania nowych przedmiotów dla swoich kolegów z drużyny lub swojego czempiona.

Istotną wiedzą, której możesz się nauczyć z tego WoW Classic Blacksmithing Guide jest to, jak połączyć ją z inną profesją. Ponieważ możesz mieć dwie podstawowe profesje, inną opcją jest aktywowanie Górnictwa. Z tym combo możesz zbierać materiały i produkować nowe przedmioty podczas podróży przez różne mapy. Ponadto, otrzymasz doświadczenie podczas używania umiejętności Wydobycie, jeśli udało Ci się zdobyć towar.

Najlepszymi klasami dla tego kombo Kowalstwo i Górnictwo są te, które używają wszystkich rodzajów zbroi. W związku z tym, powinieneś przejść przez tę podróż jako Wojownik lub Paladyn. Dzięki temu będziesz mógł wyposażyć się we wszystkie najlepsze elementy wyposażenia, które możesz wyprodukować. Dzięki wszystkim możliwym opcjom w drzewku kowalskim masz szansę na zdobycie potężnego ekwipunku, który sprawdzi się zarówno w trybie PvP (gracz kontra gracz), jak i PvE (gracz kontra środowisko).

Wreszcie, jeśli posiadasz już wszystkie niezbędne elementy z Blacksmithing na swojej postaci, możesz produkować więcej dla innych. Możesz więc wybrać pomiędzy ulepszeniem swojej Gildii lub sprzedać swoje doświadczenie na Rynku Aukcyjnym. W ten sposób zwiększysz sławę swojej grupy lub zyskasz dużo złota dzięki swojemu potężnemu wyposażeniu.

Czytaj również: Paradoxes of MMORPG

World of Warcraft Classic poradnik kowalstwa

Poradnik Poziomowania Kowalstwa

Aby rozpocząć swoją podróż w zawodzie "młot i kowadło", musisz znaleźć NPC trenera kowalstwa. Pojawiają się oni zazwyczaj w głównych miastach Azeroth. Aby go znaleźć, możesz zapytać strażnika o drogę. Następnie musisz udać się do tego miejsca, porozmawiać z NPC i nauczyć się swoich pierwszych "umiejętności" lub receptur. Co najważniejsze, w menu kowala (księga zaklęć), powinieneś zawsze sprawdzić kolor przedmiotu, który produkujesz, zanim wydasz swoje zasoby.

Jeśli przedmiot, który chcesz wytworzyć ma pomarańczowe litery, to za każdą z nich zdobędziesz jeden poziom kowalski. Gdy zmieni kolor na żółty, istnieje wysoki procent do osiągnięcia kolejnego poziomu. Następnie, jeśli zmieni się na zielony, szanse stają się mniejsze, a jeśli wybór zmieni się na szary, nie możesz zdobyć doświadczenia w ogóle. Co najważniejsze, celem jest zdobywanie punktów poprzez wypełnianie receptur w księdze zaklęć kowalstwa. Zaczniesz od poziomu pierwszego i będziesz musiał kontynuować produkcję dóbr, aż osiągniesz poziom 300 (i więcej), gdzie znajdują się wielkie rzeczy.

Uczeń kowalstwa (1-75)

Tutaj zaczyna się droga do zostania najlepszym Kowalem Klasycznym WoW na Twoim serwerze. Po pierwsze, musisz tylko osiągnąć poziom 5 z Twoim Championem. Kiedy będziesz gotowy, udaj się do stolicy i poszukaj trenera kowalstwa. Zaleca się, abyś poszukał i rozpoczął jednocześnie profesję Górnika. Ponieważ uczysz się jak używać młota kowalskiego i kowadła, potrzebujesz kilku miedzianych monet i jesteś gotowy do pracy.

Aby osiągnąć wymagany poziom Journeyman (czyli 75 poziom), możesz wykonać następujące kroki:

Zacznij od produkcji "Kamienia do ostrzenia", aż osiągniesz 30. Aby zrealizować ten przepis, potrzebujesz "Surowego kamienia", który można uzyskać z żyły miedzi. Innymi słowy, możesz zwiększyć swoje pierwsze poziomy w Blacksmithing podczas wykonywania zadań na mapach startowych. Co warte uwagi, ten materiał eksploatacyjny zwiększa obrażenia broni o 2 w ciągu 30 minut. Możesz zobaczyć "błyszczący" efekt na Twojej broni, gdy otrzyma ona tego rodzaju buff.

Następnie zmień się w "Rough Grinding Stone" i zatrzymaj się na poziomie 65. Tym razem przepis wymaga dwóch "Rough Stones" na jeden przedmiot. Zachowaj wszystkie swoje zasoby, ponieważ użyjesz ich w następnym kroku. Aby osiągnąć poziom 75, musisz teraz stworzyć kilka "Grubych Kamieni Ostrzących" z "Grubego Kamienia", który pochodzi z Żyły Cynowej. Ten materiał eksploatacyjny zwiększa Twoje obrażenia broni o trzy.

Zebranie materiałów i rozpoczęcie procesu zdobywania poziomów może zająć kilka godzin. Jeśli masz wystarczająco dużo złota i mniej czasu na grę, możesz kupić wszystkie zasoby w Domu Aukcyjnym. Mimo to, jeśli robisz ten proces na własną rękę, możesz zdobyć dodatkowe doświadczenie podczas korzystania z Górnictwa w różnych częściach mapy.

Czeladnik kowalstwa (75-125)

Podążając tym samym wątkiem, musisz jak najszybciej osiągnąć poziom 125. Dlatego też możesz zdecydować się na produkcję "Coarse Grinding Stone". Podobnie jak w poprzednich krokach, mnoży on zapotrzebowanie na "Coarse Stone" przez dwa. Dlatego też, musisz uprawiać wiele Tin Veins z umiejętnością Mining i zebrać tyle, ile jesteś w stanie unieść. Po osiągnięciu poziomu kowalstwa 90, zmień się w "Runed Copper Belt" lub zrób "Silver Skeleton Keys", jeśli masz wystarczająco dużo srebrnych sztabek. Na koniec zrób "Legginsy z brązu", aż będziesz gotowy na kolejny kamień milowy (Expert). Potrzebujesz sześciu brązowych sztabek, aby wykonać te legginsy, ale ponieważ są one "zielone", możesz zatrzymać jedną dla siebie, a resztę sprzedać.

Kiedy dotrzesz do tej części, możesz zacząć odczuwać, że nie zdobywasz zasobów tak szybko, jak chcesz. Niestety, potrzeba dużo czasu (lub dużo złota), aby przejść dalej. Ale jeśli jesteś wytrwały, przyszłe nagrody sprawią, że wszystko będzie tego warte.

Ekspert Kowalstwa (125-200)

Teraz sprawy stają się nieco bardziej skomplikowane, ponieważ potrzebujesz więcej materiałów, aby zwiększyć swój proces. Po pierwsze, wytwarzaj "Ciężki kamień szlifierski" aż do osiągnięcia poziomu 140. Po drugie, wyrób dużo "Brązowych bransolet", aby zdobyć kolejne 10 punktów. Następnie, zdobądź kolejne dziesięć punktów, wytwarzając "Złote Klucze Szkieletów". Aby osiągnąć poziom 190, wykonaj "Green Iron Bracers", a kilka "Golden Scale Bracers" uzupełni grupę.

Rzemieślnik kowalstwa (200-300)

Zacznijmy od "Solidnego Kamienia Szlifierskiego", dzięki któremu zdobędziesz dziesięć poziomów w swojej podróży kowalskiej. Następnie wykonaj "Ciężką rękawicę z Mithrilu", aż osiągniesz 225 poziom. Zdobądź kolejne dziesięć poziomów, wykonując "Heavy Mithril Axes" lub "Steel Plate Helm".

Następne 35 punktów jest nieco trudniejsze, ponieważ musisz zdobyć przepis z dropu. Plany: Mithril Spurs" pojawiają się zazwyczaj po zabiciu kilku elitarnych mobów lub potworów. Dlatego możesz zdobyć ten przedmiot, jeśli odwiedzisz wiele lochów. W rzeczy samej, jeśli jesteś Paladynem lub Wojownikiem, zrobienie "Tanky" build może dać Ci mnóstwo zaproszeń. Kiedy zdobędziesz Plany, zrobienie "Mithril Spurs" bardzo Ci pomoże.

Na koniec, produkuj "Imperial Plate Bracers" dopóki nie będziesz miał 295 punktów i "Imperial Plate Boots" dopóki nie będziesz mógł zdobyć więcej poziomów (na razie).

Przewodnik po specjalizacjach kowalskich

Kiedy osiągniesz poziom 200 Blacksmithing, a Twoja postać osiągnie poziom 40, możesz wybrać pomiędzy dwoma opcjami. Po pierwsze, masz do wyboru Armorsmith, który koncentruje się na tworzeniu lepszych zbroi dla Twojego bohatera i reszty społeczności. Mimo że jest to fantastyczna ścieżka, musisz spełnić wiele wymagań World of Warcraft. W podobnej sytuacji znajdziesz się, jeśli zechcesz zainwestować swój czas w naukę Weaponsmith Specialty.

Ogólnie rzecz biorąc, musisz wykonać następujące kroki:

  • Odszukaj Mistrza NPC.
  • Postępuj zgodnie z wymaganiami dla inicjacji.
  • Wykonaj kilka questów, które wymagają rzadkich materiałów/źródeł.
  • Poszukaj innego NPC, który potrzebuje więcej materiałów do swoich questów.
  • Wybierz specjalizację, którą chcesz mieć dla swojej postaci.
  • Wytwarzaj kilka przedmiotów, aż odblokujesz Armorsmith lub Weaponsmith.

Może nie wygląda to na łatwe, ale jeśli uda Ci się spełnić wymagania, możesz osiągnąć kolejny poziom w wiedzy kowalskiej. Wiele z przedmiotów, które możesz wytworzyć, daje Ci przewagę, jeśli skupiasz się na przeprowadzaniu najazdów z mniejszą ilością komplikacji. Podobnie, po spełnieniu wszystkich wymagań możesz szybko sprzedać zbroję w Domu Aukcyjnym za dodatkowe złoto.

O nas

Najciekawsze informacje z dziedziny biznesu, prawa czy marketingu

Kontroluj swój biznes pamiętając o chwili relaksu

E-mail: kooperacja@skutecznypartner.pl