Relaks Pełen relaks z dzieckiem w hotelu i SPA

Pełen relaks z dzieckiem w hotelu i SPA

Dziś podróżowanie i odpoczynek z dzieckiem może być niezapomnianą wspólną przygodą. Gdy Mama będzie mieć wreszcie długo wyczekiwany czas, by zadbać o zdrowie, dietę i dobre samopoczucie, dziecko odpoczywać może razem z nią, w komfortowych, bezpiecznych warunkach. Coraz więcej hoteli i SPA otwiera się na potrzeby Mam, przygotowując specjalną ofertę im właśnie dedykowaną.

Mama, która pragnie „złapać oddech” od codzienności powinna szukać miejsc, w których osoby zarządzające są świadome potrzeb najmłodszych i  ich opiekunów, a jednocześnie posiadają dobre zaplecze, przygotowane pod kątem dziecka. Ważne jest m.in. właściwe wyposażenie pokoi, zbilansowane menu, jak również przestrzeń dla dziecka – plac zabaw na świeżym powietrzu, pokój zabaw w ośrodku, czy też dodatkowe atrakcje typu: brodzik, basen, sala kinowa dla najmłodszych. Niektóre hotele zapewniają już też opiekę nad dzieckiem, podczas gdy Mama może poddać zabiegom w SPA lub zadbać o formę na siłowni.

 Jak mówi Elżbieta Rogowska z Uroczyska Siedmiu Stawów: „Kwestia bezpieczeństwa i właściwego przygotowania otoczenia, pod potrzeby Mam z Dziećmi jest dla nas bardzo istotna. Dlatego też, w naszych komfortowo wyposażonych pokojach, znajdują się m.in. łóżeczka, przewijaki, foteliki dla dzieci, jak również wanienki, stopnie i krzesełka łazienkowe. Zadbaliśmy o zabezpieczenia kontaktów i szuflad, dodatkowe tekstylia dziecięce: poduszki, kocyki, szlafroczki oraz akcesoria typu: podgrzewacze do butelek, jednorazowe śliniaczki, nawilżacze powietrza czy elektroniczne nianie. Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy również specjalne menu, a także: krzesełka, sztućce i naczynia. Szef kuchni poleca posiłki na bazie organicznych składników, jak również dania bezglutenowe”.

Centrum relaksacyjne

 W Uroczysku Siedmiu Stawów została stworzona wyjątkowa przestrzeń i warunki dla dzieci. Na życzenie Mamy dostępny jest animator, który organizuje czas wolny maluchom. Jednym z ciekawszych miejsc jest nowoczesna sala zabaw z blokomodułami, która stymuluje aktywność najmłodszych. Blokomoduły to kolorowe klocki z twardej gąbki, na których dzieci mogą siadać, kołysać się, leżeć, jak i składać je w większe kształty, mając jednocześnie zapewnione pełne bezpieczeństwo podczas zabawy. Sala, wyposażona w specjalne meble i profesjonalne pomoce, podczas zabawy rozwija psychosomatykę u najmłodszych. Dziecko, które po aktywności fizycznej, potrzebuje odpocząć może spędzić czas w przestrzeni kinowej tzw. Kinie dla najmłodszych.

Dla aktywnych dzieci i Mam, które chcą zadbać o sylwetkę dobrą opcją będzie wspólna wizyta na basenie. Najmłodsi mogą dokazywać w brodziku, w specjalnie przygotowanej dla nich części basenowej. Strefa Fitness i Wellness w Uroczysku daje możliwość różnorodnych form odpoczynku: jacuzzi, sauny, taras widokowy – to tylko niektóre z nich. Kiedy dziecko otoczone jest profesjonalną opieką, Mama może korzystać z bogatej oferty zabiegów na twarz i ciało w SPA by L’Occitane. W ofercie są  cztery gabinety, strefa VIP, sauna fińska i parowa, studnia do schładzania oraz komfortowa strefa wypoczynku z tarasem widokowym i wellness barem. Wyjątkowo prezentuje się również otoczenie hotelu, położonego w Kotlinie Dzierżoniowskiej, słynącej z bujnych lasów, rozległych pól i licznych akwenów. Na terenie należącym do Uroczyska przygotowano plac zabaw dla dzieci ze zjeżdżalnią i huśtawkami. Tuż obok znajdują się liczne ścieżki rowerowe, trasy do nordic walking i joggingu.

Szczególnie kobiety, które dopiero odkrywają uroki macierzyństwa potrzebują chwil relaksu i możliwości regeneracji ciała. Warto więc wykorzystać ten czas obcowania z maluchem, ale jednocześnie nie zapominać o swoich potrzebach, by mieć siłę i energię by wspierać dziecko w dalszym rozwoju.

Źródło: newsrm.tv

O nas

Najciekawsze informacje z dziedziny biznesu, prawa czy marketingu

Kontroluj swój biznes pamiętając o chwili relaksu

E-mail: kooperacja@skutecznypartner.pl