Finanse Pożyczka w 15 min – jak to działa?

Pożyczka w 15 min – jak to działa?

Pożyczka czy kredyt (oprócz poczucia obowiązku) kojarzy się zazwyczaj z dwoma rzeczami – długimi kolejkami i nudnymi, wyczerpującymi formalnościami. Wiele osób na myśl o konieczności odwiedzenia banku czy instytucji finansowej zastanawia się dwa razy nad tym, czy dodatkowe pieniądze na pewno są im potrzebne. Tymczasem okazuje się, że pożyczkę można wziąć nie tylko szybko i sprawnie (nawet w kilkanaście minut), ale także nie ruszając się z domowej kanapy. Wystarczy połączenie z Internetem.

Pożyczka online: szybka i bezpieczna

Cała procedura jest dużo prostsza, w dodatku jedyne, co jest potrzebne, to kilka-kilkanaście minut wolnego czasu i dostęp do sieci. W pierwszej kolejności należy oczywiście wybrać pożyczkodawcę; można sugerować się rozmaitymi kryteriami i opiniami, jednak zawsze konieczne jest dokładne przestudiowanie tego, co znajduje się w ofercie i regulaminie danej firmy. Jak dokładnie wygląda proces zaciągania zobowiązania, zależy od pożyczkodawcy; przykładowy schemat brania pożyczki można prześledzić na przykładzie fińskiej eurolan.pl.

Pożyczka w eurolan.pl: jak to działa?

Podobnie jak wiele innych firm, eurolan oferuje pożyczkę online przez Internet. Aby rozpocząć proces zmierzający do zaciągnięcia zobowiązania, należy kliknąć w odpowiednią zakładkę, która przeniesie potencjalnego klienta do strony, na której może założyć konto na eurolan. To wymóg niezbędny, by móc starać się o przyznanie pożyczki. Co ważne, konto użytkownika jest bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje – nowy użytkownik może się w każdej chwili rozmyślić i w ogóle nie składać wniosku o przyznanie pożyczki. Jeśli jednak potencjalny klient zdecyduje się na złożenie takiego wniosku, będzie musiał wykonać przelew weryfikacyjny, który jest częścią standardowej procedury w wielu firmach. Podczas weryfikacji firma poprosi o podstawowe dane osobowe i informacje dotyczące pożyczki, o którą stara się klient (chodzi głównie o jej wysokość; w eurolan klient ma do wyboru jedną z trzech opcji; więcej o nich można przeczytać na https://www.euroloan.pl/pozyczki/szybka-pozyczka). Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, a firma nie wyrazi żadnego sprzeciwu, zostaje podjęta decyzja o przyznaniu zobowiązania, a pieniądze zostają przelane na konto klienta.

 

Materiał zewnętrzny

O nas

Najciekawsze informacje z dziedziny biznesu, prawa czy marketingu

Kontroluj swój biznes pamiętając o chwili relaksu

E-mail: kooperacja@skutecznypartner.pl