Dom Jak pozbyć się pluskiew domowych w domu?

Jak pozbyć się pluskiew domowych w domu?

Pluskwa to mały owad z rodzaju Cimex, który żywi się ludzką krwią w ciemności. Ukąszenia pluskiew mogą być bolesne i swędzić skórę, powodując powstawanie widocznych pęcherzy i czerwonych plam. W zależności od wielkości pluskwy, możesz również odczuwać skutki psychiczne i reakcje alergiczne. Objawy mogą być różne, ale zazwyczaj pojawiają się jako małe, czerwone plamki lub wyraźne czerwone plamki.

Pluskwy składają jaja na ludzkiej skórze. Skorupki jaj znajdują się w szczelinach i szwach. Cykl życiowy pluskwy trwa około miesiąca. Do rozwoju potrzebują odpowiednich warunków i pożywienia w postaci krwi. Pozostaną w Twoim pokoju przez kilka miesięcy, zanim przeobrażą się w postać dorosłą. Jeśli jednak nie pozbędziesz się larw pluskiew, nie będą one składać jaj i nie przeżyją długo, nie żywiąc się Twoją krwią.

Gdy już pozbędziesz się jaj, następnym krokiem jest usunięcie zarażonych przedmiotów. Możesz spróbować często odkurzać, aby usunąć robaki w domu i ich jaja. Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się tych pluskiew, włóż worek z odkurzacza do plastikowej torby i wyrzuć go. Jeśli znajdziesz jakieś pluskwy, worek możesz umieścić w zewnętrznym koszu na śmieci. Jeśli masz szczęście, znajdziesz martwą pluskwę w swoim domu.

Zanim zatrudnisz firmę zwalczającą szkodniki, musisz dokładnie posprzątać pomieszczenie. Możesz spróbować czyszczenia i czyszczenia parą, aby je usunąć. Jeśli nie możesz się ich pozbyć sam, możesz podjąć działania, aby się ich pozbyć. Użycie odkurzacza zabije je, a także pomoże Ci pozbyć się zarażonych przedmiotów. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie wszystkich tych przedmiotów, aby upewnić się, że nie są siedliskiem pluskiew.

Odkurzanie

Aby wyeliminować pluskwy z domu, możesz użyć słoika i alkoholu. Zabije to wszystkie pluskwy, które mogą się ukrywać w Twoim domu, więc upewnij się, że wyczyściłeś wszystkie przedmioty. Kiedy już wyeliminujesz wszystkie pluskwy, nadszedł czas na szukanie ich w Twoich rzeczach. Pamiętaj, aby zdezynfekować wszystkie przedmioty, które mogą być siedliskiem pluskiew. Jeśli je zauważysz, będziesz mógł je łatwo zidentyfikować.

Przed opryskiem należy przesunąć meble, aby wyeliminować pluskwy, które mogą się ukrywać. Przesunięcie mebli pozwoli na zwalczenie pluskiew w całym pomieszczeniu. Zapobiegnie to powrotowi pluskiew w to samo miejsce. Jeśli pluskwy są na Twoich ubraniach, zawsze powinieneś je zabezpieczyć przezroczystą plastikową torbą. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że pluskwy nie wrócą do Twojego domu. Jeśli jesteś zaniepokojony, powinieneś umieścić wszystkie swoje ubrania w przezroczystych plastikowych torbach.

Jeśli znalazłeś pluskwę, powinieneś natychmiast ją odkurzyć. Może się ona ukryć w każdej części domu, a jej ugryzienie nie jest odczuwalne. Co więcej, ten sam zabieg możesz zastosować, aby chronić swoje zwierzęta domowe. Podczas pobytu w domu należy zachować ostrożność, aby nie dopuścić do zarażenia rzeczy przez zwierzę domowe. Jeśli wynajmujesz mieszkanie, powinieneś skontaktować się z właścicielem i poszukać pomocy. Jeśli jesteś właścicielem domu, nie powinieneś się obawiać, że masz pluskwy.

O nas

Najciekawsze informacje z dziedziny biznesu, prawa czy marketingu

Kontroluj swój biznes pamiętając o chwili relaksu

E-mail: kooperacja@skutecznypartner.pl