Motoryzacja California scents - piękne zapachy w Twoim samochodzie

California scents - piękne zapachy w Twoim samochodzie

Wybierając się w długą podróż samochodem staramy się jak najlepiej przygotować swój pojazd. Żeby podróż się nie dłużyła zabieramy ulubioną  muzykę, prowiant, a w razie przypływu senności mamy w termosie lub kubku termicznym przygotowaną kawę. Ale nie tylko te czynniki mogą wpłynąć na komfort jazdy. Często zdarza się, że w aucie mogą pojawić się nieprzyjemne zapachy np. tytoniu czy jedzenia lub rozlanej cieczy. Zdarza się też, że wypraliśmy pokrowce na siedzenia w proszku, który ma nieprzyjemny i bardzo intensywny zapach. Takie „aromaty” mogą skutecznie przeszkadzać w trakcie jazdy nie tylko kierowcy, ale i pasażerom.

Na rynku można znaleźć szeroką ofertę zapachów. Najczęściej występujące zapachy to zapachy w kształcie choinki, które można powiesić na lusterku. Są to zawieszki wykonane z kartonu. Takie odświeżacze są stosunkowo tanie jednak ich wadą jest fakt, że nie są w stanie całkowicie zakryć innych zapachów i dość szybko tracą aromat. Należy też wziąć pod uwagę, że taka wisząca zawieszka, która jest cały czas w ruchu, może dekoncentrować kierowcę. Inną grupą zapachów są odświeżacze powietrza w sprayu. Jest to odświeżacz, który najkrócej utrzymuje się we wnętrzu samochodu, ponieważ jest automatycznie pochłaniany przez klimatyzację. Zalety takich produktów to niska cena, łatwa aplikacja i dość intensywne aromaty.

California Scents

 Sprawdź produkt na motogo.pl >>

Oprócz wyżej wymienionych już choinek można też zaopatrzyć się w zawieszki w postaci kuleczek żelowych. Takie zapachowe kuleczki są umieszczone w małym woreczku. Jest to bardzo dobry produkt dla tych, którzy poszukują długotrwałego zapachu. Aromat z takich odświeżaczy jest praktycznie cały czas tak samo intensywny. Jednak tak jak kartonowe choinki mogą odwracać uwagę prowadzącego, dlatego lepiej wybierać woreczki i mniejszych gabarytach.

Kolejne bardzo trwałe odświeżacze to odświeżacze w płynie. Są to odświeżacze, które mają formę buteleczki z korkiem, dzięki czemu zapach jest stopniowo uwalniany. Buteleczki można powiesić na lusterku lub kratkach wentylacyjny, co pozwoli nam kontrolować intensywność zapachu. Jednak przy zakupie takiego typu odświeżacza warto zwrócić uwagę na jakoś opakowania. Zdarza się bowiem, że opakowanie przecieka, a płyn, który znajduje się wewnątrz może zostawiać na powierzchni tapicerki tłuste plamy trudne do usunięcia.

Jeżeli sami chcemy kontrolować intensywność uwalnianego zapachu najlepiej zaopatrzyć się w specjalne elektryczne odświeżacze, które montuje się w gnieździe zapalniczki. Są to jedne z najbardziej trwałych aromatów. Minusem tego rozwiązania jest fakt, że taki odświeżacz potrzebuje stałego zasilania, czyli nie mamy już możliwości podłączyć do ładowania telefonu bądź nawigacji. W takich sytuacjach należy zaopatrzyć się w rozdzielacz, który umożliwi nam działanie wszystkich urządzeń w tym samym momencie. Jest to też jedno z droższych rozwiązań.

California Scents

Na rynku jest wiele firm, które produkują odświeżacze powietrza do samochodów, a jedną z takich bardziej znanych firm jest California Scents. Są to odświeżacze wykonywane z naturalnych składników w słonecznej Kalifornii. Producent gwarantuje trwałość zapachu od 30 do 60 dni. W ofercie sklepu możemy znaleźć różne rodzaje odświeżaczy od zawieszek po żelowe kuleczki, czy wkładki na kratki wentylacyjne.

O nas

Najciekawsze informacje z dziedziny biznesu, prawa czy marketingu

Kontroluj swój biznes pamiętając o chwili relaksu

E-mail: kooperacja@skutecznypartner.pl